Wyniki legijnej młodzieży: Gwardia rozgromiona

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Młode Wilki z rocznika 1998 po raz drugi w tej rundzie pewnie pokonały przeciwnika. Po wygranej legionistów nad Polonią 3-0, tym razem w derbowym pojedynku z Gwardią Warszawa Legia zdeklasowała rywala, aplikując mu aż 13 bramek i nie tracąc przy tym żadnej! Bramki dla Legii zdobyli: Igor Korczakowski, Aleksander Waniek, Mateusz Leleno - po 3, Mateusz Wilczyński - 2 oraz Maksymilian Adamczyk i Krzysztof Kulibski. Legioniści do tej pory stracili zaledwie 10 goli w całym sezonie i mogą pochwalić się najlepszą obroną w lidze Orlików.
Trener Adam Orlikowski z pewnością może być zadowolony ze swoich podopiecznych.

W drużynie Legii przeciwko Gwardii zagrało 13 zawodników: Igor Korczakowski, Aleksander Waniek, Mateusz Leleno, Mateusz Wilczyński, Krzysztof Kulibski, Konrad Jabłoński, Mateusz Żyro, Kacper Orłowski, Robert Najemski, Kamil Ceran, Krystian Matulka, Maksymilian Adamczyk, Konrad Wroński.
Gwardia dysponowała natomiast 25-osobowym składem. Kolejny mecz Legii 98 - w niedzielę, 4 maja o godzinie 10 przy Łazienkowskiej.

Także starsi legioniści (92) poradzili sobie bardzo przyzwoicie. Młode Wilki 92 w spotkaniu przy Marymonckiej pokonały Hutnik Warszawa 2-1. Wynik meczu ustalony został jeszcze przed przerwą.

Porażki w Płocku doznał najstarszy rocznik Młodych Wilków. Legia 91 została pokonana 1-0 przez Wisłę. Legioniści stworzyli kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, ale żadnej z nich nie wykorzystali. Jak na złość gospodarze wyprowadzili bardzo groźną akcję w ostatniej minucie spotkania i... zdobyli jedyną bramkę meczu. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 10 na Konwiktorskiej dojdzie do ciekawego spotkania z Polonią.
W Łosicach 3. w tabeli II MLJM CWKS Legia zremisował 2-2 z sąsiadującym w tabeli Orłem Łosice.