Rzut rożny dla chorzowian podczas meczu Młodej Ekstraklasy - fot. Raffi

ME: Legia 0-3 Ruch Chorzów

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia przegrała w niedzielę na Łazienkowskiej z chorzowskim Ruchem aż 0-3. Już do przerwy mimo lekkiej przewagi Legii to goście prowadzili 2-0 po golach Artura Sobiecha w 8 minucie i Grzegorza Goncerza w 41 minucie. Tuż po zmianie stron wynik ustalił strzałem z główki Marcin Siedlarz i już do końca meczu przewagę mieli goście.

W tabeli ME Legia wciąż zajmuje ósmą lokatę. Nabliższy mecz rozegra już w środę - o 17 zmierzy się w Radomiu z Bronią w ramach rozgrywek Pucharu Polski.
Młoda Legia 0-3 (0-2) Młody Ruch Chorzów
0-1 - 8 min. Sobiech
0-2 - 41 min. Goncerz
0-3 - 48 min. Siedlarz

Skład Legii: Łopusiewicz - Rawa (77' Łanucha), Augustyn, Świdzikowski (46' Hernacki), Tomczyk (77' Cempa) - Ściebura (46' Jezierski), Woźniak (46' Zbozień), Wocial, Frączczak, Trochim (62' Makles) - Mikołajczak

Żółte kartki: Świdzikowski, Tomczyk (Legia) - Siedlarz (Ruch)