LO: CWKS Legia 3-1 Ryś Laski

Raffi - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS kontynuują passę meczów bez porażki. W niedzielne popołudnie łatwo pokonali 3-1 sąsiada w ligowej tabeli - Rysia Laski. Gola na 1-0 zdobył Kaźmierczak, a kolejne dwie dołożył Kwiatkowski. Już do przerwy było 2-0, a legioniści stworzyli sobie liczne okazje do podwyższenia wyniku. Dość powiedzieć, że nie wykorzystali nawet rzutu karnego. W drugiej połowie również dominowali na boisku i spokojnie dowieźli dwubramkowe prowadzenie do końca.

W tabeli legioniści zajmują nadal przedostatnią lokatę, ale znacznie zbliżyli się do poprzedzających ich drużyn. Za tydzień ciężki wyjazdowy mecz w podkonstancińskich Oborach.