Puchar jedzie do Warszawy!

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Trzeba było dogrywki i rzutów karnych, by Legia po raz trzynasty w historii mogła cieszyć się ze zdobycia Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry bramki nie padły, podobnie było w czasie dogrywki. Rozstrzygnięcie meczu przyszło dopiero w rzutach karnych (4-3). Dwa z nich obronił świetnie spisujący się Jan Mucha. Z kolei Aleksandar Vuković, mimo iż zmylił Mariusza Pawełka, trafił w poprzeczkę. Decydujący cios zadał Jakub Wawrzyniak. Nagroda dla najlepszego piłkarza meczu (Mercedes klasy C) trafiła do Rogera.
W zespole Legii rzuty karne wykonywali: Wojciech Szala, Roger, Marcin Smoliński, Aleksandar Vuković i Jakub Wawrzyniak.