Polska 1-0 Albania

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski, przygotowująca się do występu na Euro 2008, pokonała dziś w Niemczech Albanię 1-0. Jedyna bramka meczu padła już w trzeciej minucie gry po strzale Macieja Żurawskiego. Od początku zagrali obaj legioniści. Jakub Wawrzyniak rozegrał pełne 90 minut, zaś Roger Guerreiro wystąpił przez 45 minut i został zmieniony przez Euzebiusza Smolarka. Polacy zagrali w następującym składzie:
Polska 1-0 (1-0 Albania
1-0 - 3 min. Maciej Żurawski

Skład Polski: Fabiański - Wasilewski, Michał Żewłakow (9' Kokoszka), Bąk, Wawrzyniak - Łobodziński (80' Saganowski), Lewandowski, Dudka (81' Pazdan), Roger (46' Smolarek), Krzynówek (81' Murawski) - Żurawski (61' Zahorski)

żółte kartki: Wasilewski, Smolarek