W ten sposób Jacek Krzynówek zdobył bramkę dla Polski w meczu z Danią - fot. turi

Polska 1-1 Dania

Woytek - Wiadomość archiwalna

W ostatnim towarzyskim spotkaniu przed finałami Euro 2008 reprezentacja Polski na stadionie w Chorzowie zremisowała z Danią 1-1. Rezultat został ustalony jeszcze przed przerwą. Prowadzenie w 28. minucie objęli goście po bramce Vingaarda, ale w 43. minucie wyrównał Jacek Krzynówek. Wcześniej rzutu karnego po faulu na Euzebiuszu Smolarku nie wykorzystał Maciej Żurawski. Dwaj legioniści zagrali po 45 minut. Wawrzyniak wystąpił w pierwszej połowie, a Roger w drugiej.
Polska 1-1 (1-1) Dania
0-1 - 28 min. Vingaard
1-1 - 43 min. Jacek Krzynówek

Skład Polski: Boruc - Wasilewski, Bąk, Jop, Wawrzyniak (46' Golański) - Smolarek (77' Saganowski), Dudka, Lewandowski, Krzynówek (78' Garguła) - Zahorski (46' Łobodziński), Żurawski (46' Roger)