Siatkówka: Legia 2-3 Ósemka

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Siatkarze warszawskiej Legii dzisiaj w hali przy Braci Załuskich zainaugurowali sezon ligowy. Legioniści co prawda nieźle rozpoczęli spotkanie z Ósemką Siedlce, ale niestety po meczu to goście cieszyli się ze zwycięstwa. Pierwszego seta Legia wygrała 25-22. W drugim jednak nie podjęła nawet walki, zdobywając jedynie 13 "oczek". Trzecia partia ponownie była nasza - Legia wygrała ją 25-18. Niestety w czwartym secie Ósemka doprowadziła do tie-breaka (18-25), a w nim udowodniła swoją wyższość (12-15). Za tydzień podopieczni Macieja Nowaka zagrają w Pruszczu Gdańskim. Więcej informacji w dziale Siatkówka