Siatkówka: Legia 1-3 Pekpol Ostrołęka

Raffi - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii przegrali w sobotę z drużyną Pekpolu Ostrołęka 1-3, pomimo że po pierwszym secie prowadzili 1-0. W drugim secie nie zdołali obronić początkowego prowadzenia i przegrali do 20. Trzeci set od początku odbywał się pod dyktando drużyny z Ostrołęki. W czwartej partii prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie. Legia kilkakrotnie prowadziła, ale zaraz potem Pekpol odzyskiwał kontrolę dzięki dobrej grze blokiem oraz licznym fatalnym błędom legionistów w przyjęciu i ataku. Podopieczni trenera Poinca mimo to wygrywali już 18:14, ale w końcówce dali się dojść i ostatecznie przegrali do 23.