Witamy w piekle! Bezustanny, fanatyczny doping - tak dziś było na Bemowie - fot. Ruda

Koszykówka: Legia 88-92 Żuraw Gniewino

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Komplet kibiców obejrzał sobotnie spotkanie koszykarzy na Bemowie. Podopieczni Wojciecha Kiełbasieicza stoczyli wyrównany pojedynek Żurawiem Gniewino, ale nie zdołali wygrać. Po pierwszej kwarcie goście prowadzili pięcioma punktami. W kolejnych dwóch Żuraw powiększył przewagę do 7 punktów i mimo iż w czwartej kwarcie legioniści odrabiali straty to mecz zakończył się wynikiem 88-92 dla gości. Więcej informacji i zdjęcia znajdziecie w dziale Koszykówka.