Remis siatkarzy w sparingu

Stowarzyszenie Grupa 1916 - Wiadomość archiwalna

Przygotowująca się do fazy play-off drużyna warszawskiej Legii zremisowała w sparingowym meczu rozegranym w hali przy ulicy Szturmowej z zespołem AZS UW (III liga) 2-2.

Pierwsza partia bez historii. Wyraźne prowadzenie od początku posiadali podopieczni trenera Wojciecha Szczuckiego. W drugim secie gra już się wyrównała, pod koniec na trzypunktowe prowadzenie (24-21) wyszedł zespół gospodarzy, ale ostatnie 5 punktów zdobyła Legia.

Zespół AZS zdołał jednak wyrównać rezulat tego towarzyskiego spotkania, wygrywając 3 i 4 seta.
W składzie Legii, podobnie jak w ostatnich meczach ligowych zabrakło Tomasza Walendzika i Pawła Mikołajczaka.

AZS UW - LEGIA 2-2 (15-25, 24-26, 25-21, 25-23)
Legia: Kłos, Wrona, Kasprzyk, Jajszczak, Radomski, Lewandowski, Wróbel (L) oraz Wierzbowski i Pucuła (grał jako libero).