Testowani: Gol Mikołajczaka, lekki uraz Wasikowskiego

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Piotr Wasikowski nie zagrał w sparingu Zawiszy z Wisłą Płock (1-0), z powodu urazu. Ten na szczęście okazał się niegroźny. Na zawodnika Legii czeka już do podpisania umowa - bydgoszczanie są przekonani co do jego umiejętności. Dwa razy po 45 minut w dwóch sparingach Stilonu wystąpił natomiast Radosław Mikołajczak.

W pierwszym gorzowianie przegrali 0-1 z Górnikiem Zabrze, w drugim pokonali 2-0 Lechię Kostrzyn Wlkp. W tym drugim meczu jedną z bramek zdobył testowany zawodnik Legii. Wiadomo, że decyzja w sprawie wypożyczenia legionisty do I-ligowca zapadnie po zakończeniu obozu gorzowian.

Sprawdzany przez Górnika Polkowice Łukasz Małkowski zagrał 45 minut w wygranym 5-0 sparingu z Polonią Nowy Tomyśl.

Wojciech Trochim wystąpił przez 90 minut w sparingu Bałtyku z Wdą Świecie. Trochim na minutę przed końcem spotkania doprowadził do remisu 2-2.