Michał Żyro

U-19: Norwegia 2-1 Polska

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 1-2 (0-2) w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim z Norwegią. Polacy strzelili bramkę w 50. minucie meczu. W wyjściowym składzie na boisko wybiegł Michał Żyro. W 69. minucie na murawie pojawił się drugi powołany legionista, Kamil Kamiński.

widzów: 548

Skład Polski: Filip Bednarek - Julien Tadrowski (87' Rafał Janicki), Michał Czekaj, Marcin Kamiński, Rafał Pietrzak - Bartosz Bereszyński (73' Szymon Sołtyński), Wojciech Golla, Piotr Mroziński, Michał Żyro (77' Damian Rysiewski) - Bartłomiej Pawłowski (69' Kamil Kamiński), Michał Strzałkowski (46' Damian Dąbrowski)