Młoda Legia odpadła z rozgrywek Pucharu Polski - fot. Hagi

PP: Młoda Legia pd. 0-1 Radomiak Radom (foto + video)

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Na bocznym boisku Legii, w meczu 1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, Młoda Legia przegrała po dogrywce z III-ligowym Radomiakiem Radom 0-1. Jedyny gol dla gości padł w 11. minucie dogrywki. Radomiak tym samym wywalczył awans do ogólnopolskich rozgrywek PP, a Młoda Legia zakończyła swoją przygodę z Pucharem Polski.

Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 17 zdjęć Raffiego

Przez całe spotkanie obie strony miały sporo okazji do zdobycia bramki. Aczkolwiek trzeba przyznać, iż to goście byli stroną przeważającą i to ich sytuacje były liczniejsze i groźniejsze. Na wysokości zadania stanął parokrotnie Jakub Chrostowski, który skapitulował dopiero w dogrywce. Cezary Czpak zmienił tor lotu piłki zagranej przez Daniela Barzyńskiego i tym samym Radomiak mógł się cieszyć najpierw z bramki, a później z wygranej, która dała awans.

Młoda Legia: Chrostowski - Bochenek, Michalak (Ż), Cichocki, Breś (46' Lisowski) - Broniszewski (46' Karniszewski), Pogonowski, Furman, Widejko (106' Lisiecki) - Rosłoń, Tietz (46' Starek)

Pozostali rezerwowi: Konrad Jałocha, Kamil Dankowski, Przemysław Wysocki

Radomiak: Romański - Szary, Grunt, Świdzikowski, Rolak (Ż) - Kornacki (66' Puton), Gromadzki (Ż), Woźniak (57' Rodecki), Barzyński - Czpak, Tarnowski (70' Wnuk)