fot. turi
REKLAMA

Taktyka aż do skutku

turi - Wiadomość archiwalna

Już jutro legioniści zagrają pierwszy sparing podczas zgrupowania w austriackim Windischgarsten. Na popołudniowym treningu Maciej Skorża skupił się więc na ćwiczeniu różnych schematów taktycznych. Szkoleniowiec często przerywał akcje naszych piłkarzy, upominając ich i wskazując najlepsze rozwiązania, które należałoby zastosować w danej sytuacji na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć turi

Upominania i tłumaczenia było dużo, zwłaszcza że - niejako tradycyjnie - trenerzy nie są zadowoleni z komunikacji wewnątrz zespołu. Wydaje się, że Michał Żewłakow to piłkarz, który głośno i bez żadnych problemów będzie artykułował uwagi kierowane do kolegów z drużyny. Donośny głos "Żewłaka" w trakcie zajęć słychać było często nawet na drugim końcu boiska. Kolegom bardziej pomagać ma też Ivica Vrdoljak - z dotychczasowym kapitanem Legii Skorża po treningu uciął sobie zresztą krótką rozmowę. Widać, że trener chce, by silni psychicznie piłkarze "ciągnęli" za sobą tych trochę słabszych.

W zajęciach nie wzięli udziału kontuzjowani - Ljuboja, Hubnik i Choto. I o ile z ciągłymi urazami Dicksona wszyscy w Legii już się chyba pogodzili, o tyle zestawić linię ofensywną bez Ljuboji i Hubnika nie będzie łatwo. Tym bardziej, że po sezonie działacze pożegnali Sebastiana Szałachowskiego i Takesure Chinyamę. Jak trener wybrnie z zaistniałej sytuacji, okaże się jutro podczas sparingu z SV Horn (mecz odbędzie się w Vöcklabruck).

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć turi
fot. turi
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.