Marcin Komorowski powinien uważać ze sprzetem, bo może zostac nowym Jurandem ;-) - fot. turi
REKLAMA

Trening strzelecki przed sparingiem z Mainz

turi - Wiadomość archiwalna

Drugi tydzień zgrupowania będzie dla legionistów bardzo istotny - obciążenia będą coraz mniejsze, aby nasi piłkarze nabrali świeżości i mogli skoncentrować się już tylko na dobrej grze. Trener Maciej Skorża zapowiadał, że Legia będzie pracować nad skutecznością i wykończeniem akcji i rzeczywiście - popołudniowe zajęcia były poświęcone właśnie temu.

Fotoreportaż z treningu - 43 zdjęcia turi

Po rozgrzewce legioniści wzięli udział w gierce na utrzymanie, a wszelkie wątpliwości związane ze zrozumieniem ćwiczenia cierpliwie wyjaśniał zebranym dziennikarzom Michał Kucharczyk, który ze względu na kontuzję nie mógł trenować z kolegami. "Będę pauzował trzy lub cztery dni. Może uda mi się wrócić na ostatni sparing" - powiedział "Kucharz", który - skoro już nie mógł ćwiczyć - wziął się za naukę fotografii, oczywiście na sprzęcie LL! ;) Fotka, jaką zrobił interweniującemu Marijanowi Antoloviciowi to zdecydowanie znak, że w Michale drzemie fotoreporterski talent. Zabawa aparatem chociaż na chwilę oderwała go od czarnych myśli o urazie.

Tymczasem legioniści wzięli się za ćwiczenie strzałów i doskonalenie taktyki. Początkowo nie szło im najlepiej - w ciągu 5 minut każda z grup miała zdobyć 12 bramek. Wkrótce okazało się, że nie jest to takie łatwe zadanie - za karę Maciej Rybus, Jakub Wawrzyniak i Tomasz Kiełbowicz musieli "pompować". Później było już jednak coraz lepiej. Niezadowolony z siebie był co prawda Michał Żyro, ale... trochę przesadza, bo poziomem wcale nie odbiegał od kolegów.

Po jutrzejszym porannym treningu i obiedzie legioniści wyruszą na sparing z FSV Mainz, który odbędzie się Schladming o godzinie 18:30. Nasz serwis przeprowadzi oczywiście relację live z tego spotkania. Zapraszamy!

Fotoreportaż z treningu - 43 zdjęcia turi


Michał Kucharczyk uwiecznił interwencję Marijana Antolovicia

fot. Michał Kucharczyk

fot. turi
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.