Młodzież: mecze niedzielne

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Choć kibice żyli popołudniowym meczem seniorów ze Śląskiem, na Łazienkowskiej odbyły się tego dnia dwa inne mecze. Młode Wilki 98 po dość ciekawym spotkaniu pokonały 4-2 Radomiaka '97, choć to goście początkowo prowadzili. Mniej emocji było w drugim spotkaniu, w którym Legia 96 wspomagana przez kilku graczy młodszych wygrała aż 6-1 z o rok starszymi piłkarzami Pogoni Zduńska Wola.

Legia 98 4-2 (0-0, 1-1) Radomiak Radom 97
0-1 30 min. Łukasz Rzepka
1-1 35 min. Mateusz Leleno b.a.
2-1 57 min. Wiktor Wiszorowski (as. Kamil Wojtkowski)
3-1 63 min. Mikołaj Napora (as. Patryk Kaniecki)
4-1 65 min. Mikołaj Napora (as. Wiktor Wiszorowski)
4-2 72 min. Damian Derlata (rzut karny)

Legia:
I tercja: Ceran - S. Ławcewicz, Iwański, Ostrowski, Gardziński - Napora, Żyro, Waniek, Wojtkowski, Korczakowski - Majewski
II tercja: Brylewski - Gregorczuk, Orłowski (45' Żyro), Ostrowski, Gardziński - Leleno, Iwański, Korczakowski, Waniek, Kaniecki - Wiszorowski
III tercja: Brylewski (63' Ceran) - Gregorczuk, Orłowski, Żyro, S. Ławcewicz (62' Gardziński) - Ostrowski, Leleno, Kaniecki, Napora - Wojtkowski - Wiszorowski

Legia 96/7 6-1 (3-0) Pogoń Zduńska Wola 95/6
1-0 28 min. Daniel Turżonek (as. Paweł Radziszewski)
2-0 34 min. Mateusz Baranowski (rzut wolny, as. Jacek Knyziak)
3-0 35 min. Jakub Nidzgorski (dob. strz. Jacka Knyziaka)
4-0 gracz testowany III
4-1
5-1 gracz testowany III
6-1 gracz testowany III

Legia: Siedlecki - Ozga, Zakrzewski, Makowski, Baranowski (41' gracz testowany I) - Suchanek (41' Kraska), Knyziak, Turżonek (41' Rakowski), Mlonek (41' gracz testowany II) - Radziszewski (41' gracz testowany III), Nidzgorski (41' Stasz, 60' Górka) oraz Cieślak

Legioniści mimo początkowych problemów (kilka groźnych akcji gości) poradzili sobie z zespołem Pogoni. Po trzech golach zdobytych w końcówce pierwszej połowy, po przerwie gra, mimo sporej ilości graczy testowanych i młodszych, również przebiegała pod dyktando Legii. Gole zdobyli: Turżonek, Baranowski i Nidzgorski, a po przerwie trzy trafienia dołożył jeden z testowanych zawodników.