Maciej Skorża - fot. Bodziach
REKLAMA

Maciej Skorża o wynikach losowania

Qbas - Wiadomość archiwalna

"Nasza grupa jest silna, ale to truizm, bo wszystkie są silne. PSV jest faworytem, a numerem dwa wydaje się być Rapid. Ale to właśnie z Rumunami i Hapoelem musimy rywalizować o miejsce premiowane awansem. Pokonaliśmy już dwa silniejsze od nas zespoły, więc liczę na to, że nie przestraszymy się także Holendrów i powalczymy o korzystny wynik" - ocenia na gorąco po losowaniu Maciej Skorża.

"By myśleć o awansie, a ja o tym myślę, przede wszystkim musimy zdobywać punkty u siebie. Warunek podstawowy to wygrana z Rapidem i Hapoelem u siebie.

Analizowałem grę Śląska właśnie w meczu z Rapidem. I może dlatego przegraliśmy? (śmiech). Rapid to drużyna, gdzie ciężko znaleźć słabe punkty. Są bardzo wyrównani, świetnie poukładani taktycznie, ale przede wszystkim każdy z tych zawodników ma wysokie umiejętności techniczne. Kilku ich piłkarzom przyglądałem się jeszcze jako trener Wisły. Moją uwagę zwrócił zwłaszcza lewy obrońca Bozović. Wydaje mi się, że mają jednak nieco słabszych piłkarzy niż Spartak czy Gaziantepspor, ale jako drużyna prezentują się znacznie lepiej.

Hapoel natomiast grał w Lidze Mistrzów, był mistrzem Izraela i jest to drużyna doświadczona na arenie międzynarodowej. Żeby uzyskać awans, nie możemy bać się Hapoelu i wywalczyć z nimi jak najwięcej punktów" - mówi szkoleniowiec Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.