Wojciech Kowalczyk - fot. turi/Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk: Wolski powinien dostać szansę od początku

Woytek - Wiadomość archiwalna

Tuż po końcowym gwizdku arbitra poprosiliśmy Wojtka Kowalczyka o ocenę spotkania. "Nie było widać dużej różnicy klas, ale było widać, że drużyna z Eindhoven była lepsza jeżeli chodzi o pierwszą godzinę spotkania. Później, gdy grało jedenastu na dziesięciu, nie było złudzeń kto będzie rządził i dzielił na boisku" - powiedział "Kowal".

"Technicznie piłkarze PSV byli zdecydowanie lepsi. Oni są lepiej przygotowani do takich gier i doświadczeni w europejskich pucharach. Przez ostatnie pół godziny było wiadomo, że Legia musi przegrać" - dodał były napastnik Legii.

"Największym plusikiem w Legii był Rafał Wolski. Ja mam słabość do młodych zawodników, wchodzących do drużyny. Szkoda, że nie strzelił bramki, bo tą akcją by pokazał, że w takich meczach należy się mu miejsce w podstawowym składzie. Tym bardziej, że Legia miała zagwarantowane wyjście z grupy, i myślę, że taki zawodnik przy tak grającym technicznie przeciwniku powinien dostać szansę od początku" - dodał Kowalczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.