Michał Otto zdobył dziś 40 punktów - fot. Legionisci.com

Kadeci: Legia 77-48 SKK Siedlce

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Drużyna kadetów Legii "pomściła" niedawną sparingową porażkę seniorów i odniosła najwyższe w tym sezonie zwycięstwo pokonując 77-48 piąty w tabeli SKK Siedlce. Wyrównany i słaby początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej wygranej. Dopiero na początku drugiej kwarty legioniści zaczęli grać lepiej i uzyskali 10-punktową przewagę, która utrzymywała się przez kolejne 25 minut. Końcówka należała już wyraźnie do podopiecznych trenera Chabelskiego, którzy znacząco powiększyli przewagę.