Grali przyjaciele

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Faworytem meczu PSV - Den Haag byli gospodarze i na boisku nie pozostawili wątpliwości, która z drużyn jest zdecydowanie silniejsza, zwyciężając aż 5-0. W doliczonym czasie gry sędzia wyrzucił z boiska Kevina Vissera z Hagi. B-klasowe Zagłębie oddala się od awansu. Grając przez 35 minut w przewadze jednego zawodnika, Zagłębie przegrało 0-1 po golu straconym w ostatniej minucie.

Eredivisie: PSV Eindhoven 5-0 (2-0) FC Den Haag
Bramki: Lens 22', Toivonen 38', 62', Labyad 66', Mertens 89'

Den Haag: Coutinho - Ammi, N'Toko (81. Luksik), Horváth, Supusepa - Toornstra, Visser, Chery - Elbers, Smolarek (67. Van Duinen), Vicento.

B-klasa: Górnik Sosnowiec 1-0 (0-0) Zagłębie 1906 Sosnowiec
Bramka: Sebastian Czermak 90'