REKLAMA

Patryk Mikita graczem Młodej Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

We wtorek kontrakt z drużyną Młodej Legii podpisał testowany ostatnio na zgrupowaniu w Bartoszycach Patryk Mikita. Zawodnik, który przez ostatnie 7 lat występował w Agrykoli, może grać jako cofnięty napastnik bądź na skrzydle. Oprócz niego przedłużyła kontrakty na nowy sezon grupa zawodników Młodej Legii oraz piłkarzy występujących dotąd w Młodych Wilkach.

Do tych ostatnich należą m.in. bramkarz Mikołaj Smyłek, obrońcy: Nikola Todorović, Kamil Rozmus i Łukasz Turzyniecki, pomocnicy: Kamil Kurowski, Mateusz Janusiewicz i Michał Bajdur oraz pomocnik / napastnik Michał Kępka. W najbliższych dniach do zespołu dołączą formalnie kolejni gracze. W założeniu, większość drużyny juniorów starszych trenować będzie z Młodą Legią i ma być gotowa, by dołączyć do 18-tki meczowej MESA w każdej chwili. Zatem samo podpisanie kontraktu nie oznacza koniecznie gry w Młodej Ekstraklasie, a przede wszystkim formalną możliwość wystawienia danego zawodnika. Ostateczne decyzje będą zapadały w ciągu 2 tygodni.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.