Młodzież: mecze sobotnie

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Niemal wszystkie drużyny Młodych Wilków wygrały dziś swoje mecze. Podział punktów nastąpił jedynie w meczu rocznika 1997 z Unią, w którym nasi piłkarze nie obronili dwubramkowego prowadzenia. Bardzo wysokie zwycięstwa odniosły dwie najmłodsze drużyny (15-0 z AON Rembertów '02 i 12-1 z Football Talents'03). Dużo większy opór stawiły drużyny Legionovii, ale legioniści z roczników 2000 i 2001 wygrali, odpowiednio 5-0 i 5-1. Juniorzy młodsi wygrali 5-2 z Bugiem w Wyszkowie, zaś trampkarze młodsi wygrali 7-2 z Drukarzem'99 (a 5 goli zdobył Bartosz Rymek).

Bug Wyszków 96 2-5 (0-3) Legia 96
0-1 17 min. Szymon Babiarz (as. Kamil Anczewski)
0-2 20 min. Damian Szczepański (as. Kamil Anczewski)
0-3 29 min. Kamil Anczewski (as. Michał Suchanek)
1-3 50 min.
1-4 70 min. Sylwester Szymański (as. Daniel Mlonek)
1-5 78 min. Sylwester Szymański (as. Daniel Mlonek)
2-5 80 min.

Legia: Jędraszczak - Suchanek, Najemski, Górka [97], Baranowski - Rakowski (52' Cieślak [97]), Kochański, Babiarz (60' Szymański), Mlonek, Szczepański - Anczewski

Legia 97 3-3 (2-1) Unia Warszawa 97 Zdjęcia z meczu
0-1 18 min. Michał Mikosa (rzut wolny)
1-1 33 min. Michał Stasz (as. Konrad Zaradny)
2-1 40+2 min. Michał Stasz (rzut karny po faulu na Michale Podleckim)
3-1 43 min. Filip Karbowy (as. Konrad Zaradny z rzutu rożnego)
3-2 44 min. Michał Dryński (głową)
3-3 78 min. Kamil Wochniak

Legia: Lasota - Wojczuk, Maj, Witkowski, Stolarski - Zaradny, Podlecki, Wiśniewski (50' Żyro [98]), Karbowy (60' Krasuski), Świderski (25' Wiszorowski [98]) - Stasz

Drukarz Warszawa 99 1-7 (0-3) Legia 99
0-1 21 min. Bartłomiej Faliszewski (as. Mateusz Olejarka)
0-2 27 min. Bartosz Rymek (as. Bartosz Olszewski)
0-3 31 min. Bartosz Rymek (as. Patryk Romański)
0-4 38 min. Bartosz Rymek (as. Eryk Agnyziak)
1-4 45 min. (rzut karny)
1-5 46 min. Bartosz Rymek (as. Eryk Agnyziak)
1-6 60 min. Bartosz Rymek (as. Eryk Agnyziak)
1-7 70+2 min. Oskar Wojtysiak (as. Arek Zajączkowski)

Legia: Śmigielski (36' Wróblewski) - Romański, Potrzebowski (36' Rybak), Janicki (36' Staśkiewicz), Olszewski - Faliszewski, Możdżonek (36' Zajączkowski), Olejarka (36' Malesa), Agnyziak, Wojtysiak - Rymek

Młode Wilki 99 pokonały wysoko Drukarza. Choć początek nie zapowiadał wysokiej wygranej, po trafieniu Bartka Faliszewskiego legioniści rozkręcili się. Przegrywając do przerwy Drukarz musiał się odsłonić, a Młode Wilki skrzętnie z tego skorzystały. Aż 5 goli zdobył Bartosz Rymek, trzykrotnie asystował mu przy trafieniach Eryk Agnyziak.

Legia 00 5-0 (3-0) Legionovia Legionowo 00 Zdjęcia z meczu
1-0 8 min. Paweł Barzyc (as. Piotr Goljasz)
2-0 9 min. Nikodem Zawistowski b.a. (z dystansu)
3-0 15 min. Mikołaj Neuman (as. Nikodem Zawistowski z rzutu wolnego)
4-0 44 min. Krystian Kisielewicz (as. Mikołaj Neuman)
5-0 54 min. Paweł Barzyc (as. Piotr Zieliński)

Strzały (celne): Legia 32 (23) - Legionovia 4 (2)

Legia - I połowa: Warszawski - N. Zawistowski, Zaborowski, Gładysz - Goljasz (24' M. Zawistowski), Kucharek, Barzyc, Fischer (24' Struzik) - Neuman

Legia - II połowa: Białoruski - N. Zawistowski (50' Kucharek), Borychowski, Cichocki (56' Fischer) - Kisielewicz, M. Zawistowski (52' Zaborowski), Struzik (54' Neuman), Blok (49' Barzyc) - Neuman (43' Zieliński)

Legia 01 5-1 (1-1) Legionovia Legionowo 01 Zdjęcia z meczu
1-0 16 min. Maciej Anusik (as. Sebastian Duczek)
1-1 28 min. Daniel Pietraszkiewicz
2-1 35 min. Damian Sędzikowski (as. Stanisław Muniak)
3-1 36 min. Damian Sędzikowski (as. Maciej Anusik)
4-1 40 min. Maciej Anusik (as. Sebastian Duczek)
5-1 57 min. Kacper Radkowski (as. Radosław Graczyk)

Strzały (celne): Legia 18 (13) - Legionovia 12 (9)

Legia: Kaniewski (31' Kielak) - Goliński, Kraśniewski, Cichocki (31' Zagajewski) - Phan (31' Sędzikowski), Graczyk (25' Muniak, 36' Duczek, 47' Graczyk), Anusik (24' Bartnicki), Sharma (31' Radkowski) - Duczek (31' Anusik)

Legia 02 15-0 (5-0) AON Sante Rembertów 02 Zdjęcia z meczu
1-0 2 min. Grzegorz Skrzos (as. Jakub Dorosz)
2-0 7 min. Michał Janowicz (as. Jakub Noga)
3-0 9 min. Michał Janowicz (as. Grzegorz Skrzos)
4-0 18 min. Piotr Owczarek (as. Konrad Adamczyk)
5-0 28 min. Maciej Kruszewski (as. Konrad Adamczyk)
6-0 33 min. Piotr Owczarek (as. Jakub Dorosz)
7-0 38 min. Piotr Owczarek (as. Grzegorz Skrzos)
8-0 43 min. Piotr Owczarek (as. Konrad Adamczyk)
9-0 45 min. Michał Janowicz (as. Jakub Dorosz)
10-0 49 min. Mateusz Wysokiński (as. Grzegorz Skrzos)
11-0 52 min. Grzegorz Skrzos (as. Michał Janowicz)
12-0 53 min. Maciej Kruszewski (as. Piotr Owczarek)
13-0 54 min. Piotr Owczarek (as. Maciej Kruszewski)
14-0 59 min. Grzegorz Skrzos (as. Mateusz Wysokiński)
15-0 60 min. Maciej Kruszewski (as. Mateusz Wysokiński)

Strzały (celne): Legia 50 (27) - AON 8 (1)

Legia: Tobiasz - Kruszewski, Noga - Skrzos, Dorosz, Wysokiński - Janowicz oraz Adamczyk, Owczarek

Football Talents 1-12 (0-5) Legia 03 Zdjęcia z meczu

Legia: Legia: Kazana, Kurzajewski - Balcerak, Hoduń, Kowalski, Kozłowski, Potaczała, Randak, Szewczyk, Ślendak, Wilk, Wysocki

Najmłodszy rocznik Młodych Wilków zaprezentował się całkiem korzystnie w pojedynku z ursynowskim Football Talents, wygrywając, a przede wszystkim prezentując sporo ładnych i przemyślanych, jak na ten wiek, akcji.

Młode Wilki 99 wygrały 7-1 z Drukarzem - fot. gfaliga

Młode Wilki 2000 wygrały 5-0 z Legionovią - fot. H. Fischer via legia2000kp.futbolowo.pl