FC Den Haag na sparingu z Cercle Brugge - fot. beton

Grali przyjaciele

Bodziach i beton, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnicy FC Den Haag rozegrali w sobotę kolejny mecz sparingowy. Tym razem ich przeciwnikiem był finalista pucharu Belgii, Cercle Brugge. Spotkanie zakończyło się porażką…FC Den Haag 0-1, a bramkę z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania zdobył Vanrooose. Poniżej kilka zdjęć z tego meczu, na którym zasiadło 1200 fanów, w tym kilka osób z Cercle Brugge.
Piłkarze Zagłębia przegrali w sparingu 0-1 z Ruchem Chorzów, a Pogoń przegrała z Chojniczanką 3-4 i bezbramkowo zremisowała z Arką.

Sparing: FC Den Haag 0-1 Cercle Brugge
Bramka: Vanroose 89' - karny
FC Den Haag: (do 60. minuty) Coutinho (46. De Zwart) - Fecunda, Bakker, Wormgoor, Meijers - Holla (k), Merencia, Chery - Esajas Tira, Kramer.

Od 60. minuty: De Zwart - Malone (k), Buwalda, Beugelsdijk, Supusepa - Jansen, Van Haaren, De Vlugt - Kolk, Tros, Tira (73. Omeruo).

Sparing: Arka Gdynia 0-0 Pogoń Szczecin
Pogoń: Radosław Janukiewicz - Adam Frączczak, Maciej Dąbrowski (67. Sebastian Rudol), Wojciech Golla, Przemysław Pietruszka - Takuya Murayama, Maksymilian Rogalski (74. Edi), Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Jakub Bąk (74. Łukasz Zwoliński) - Donald Djousse (63. Tomasz Chałas).

Sparing: Chojniczanka Chojnice 4-3 Pogoń Szczecin
Bramki: Tomasz Mikołajczak 11', Michał Płókarz 33', Wojciech Bzdęga 53', Maciej Ropiejko 69' - Edi 31', Radosław Wiśniewski 41', Dawid Kort 82'

Pogoń: Dawid Kudła (46. Krystian Rudnicki) - Julien Tadrowski (60. Lucas Xavier dos Santos), Sebastian Rudol, Michał Koj, Mateusz Lewandowski (60. Rafał Gutowski) - Alan Błajewski, Abdul Moustapha Ouedraogo (68. Mateusz Sobolczyk), Edi (46. Mateusz Wilk), Dawid Kort, Radosław Wiśniewski - Vuk Sotirović (46. Łukasz Zwoliński).

Sparing: Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Bramka: Artur Gieraga 28'

Zagłębie: Mateusz Wieczorek (61. Mateusz Struski) - Marcin Sierczyński (31. Mateusz Gamrot, 61. Marcin Sierczyński), Sławomir Jarczyk (61. Dariusz Wilk), Wołodymyr Ostrouszko (31. Adrian Marek, 61. Wołodymyr Ostrouszko), Bartosz Widejko (31. Łukasz Cymański, 61. Paweł Domański) - Jan Grzesik (61. Jakub Malara), Łukasz Matusiak (61. Łukasz Grube), Łukasz Grube (31. Michał Cyganek, 61. Mateusz Gamrot), Tomasz Szatan (61. Michał Cyganek) Hubert Tylec (31. Igor Szopa, 61. Adam Baran) - Rafał Jankowski (31. Łukasz Tumicz, 61. Michał Noga).