2012-10-10 Młoda Legia sparing Sokół Serock Paweł Wolski - fot. Raffi / Legionisci.com

U-20: Szwajcaria 1-2 Polska. Gol Wolskiego

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-20 wygrała 2-1 w wyjazdowym meczu ze Szwajcarią w ramach Turnieju Czterech Narodów. Do przerwy "biało-czerwoni" prowadzili 1-0 po trafieniu Jakuba Bąka. Rywale wyrównali w 72. minucie, ale decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył trzy minuty przed końcem legionista wypożyczony do Legionovii Paweł Wolski, który pojawił się na murawie minutę wcześniej! Kolejne spotkanie Polacy zagrają 15 listopada u siebie, ponownie ze Szwajcarią.

Zagrał również inny z legionistów, Mateusz Długołęcki. Defensywny pomocnik wypożyczony do Dolcanu spędził na boisku 90 minut.

Turniej Czterech Narodów U-21: Szwajcaria 1-2 Polska
0-1 - 22' Jakub Bąk
1-1 - 72' Stipe Simunac
1-2 - 87' Paweł Wolski

Polska: 1. Michał Szromnik (46' 12. Marcin Skrzeszewski) - 2. Patryk Fryc, 5. Michał Nalepa (90' 13. Michał Marcjanik), 4. Mateusz Długołęcki, 3. Paweł Jaroszyński - 7. Jakub Bąk (46' 14. Daniel Bujok), 6. Krystian Nowak, 8. Szymon Drewniak (73' 17. Michał Rzuchowski), 10. Martin Kobylański, 11. Mariusz Rybicki (46' 16. Patrick Dytko) - 9. Łukasz Zwoliński (86' 15. Paweł Wolski)

żółte kartki: Nalepa, Drewniak