FC Den Haag na meczu z Twente Enschede - fot. beton

Grali przyjaciele

Zagłębie Sosnowiec wygrało wyjazdowe spotkanie w Zielonej Górze. Gorzej poszło Olimpii, która przegrała u siebie z Limanovią. Niezwykle ciekawe spotkanie rozegrano w Hadze. FC Den Haag prowadził już 2-0 z Twente, by stracić w ciągu 7 minut dwie bramki. Gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył na dwie minuty przed końcem Mike van Duinen.
W niedzielę Juventus pokonał Genuę, a BKS przegrał w derbach z rezerwami Podbeskidzia.

II liga: UKP Zielona Góra 0-2 (0-0) Zagłębie Sosnowiec
Bramki: Łukasz Tumicz 73', 90'

II liga: Olimpia Elbląg 0-1 (0-0) Limanovia Limanowa
Bramka: Wojciech Dziadzio 87'

Eredivisie: FC Den Haag 3-2 (0-0) Twente Enschede
Bramka: Danny Bakker 51', Ninos Gouriye 55', Mike van Duinen 88' - Luc Castaignos 69', Roberto Rosales 76'

Serie A: Juventus Turyn 2-0 Genua
Bramki: Vidal 23' - karny, Tevez 36'

III liga: BKS Bielsko-Biała 0-3 (0-0) Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Bramki: Żegleń 48', 90' Kurowski 52'

FC Den Haag na meczu z Twente Enschede:

Zagłębie Sosnowiec na wyjazdowym meczu z UKP Zielona Góra - fot. zaglebie.sosnowiec.pl: