Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Bajdura i Kopczyńskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Bajdur oraz Michał Kopczyński bramkami zwieńczyli sezon. Co ciekawe, obaj zawodnicy otwierali wyniki spotkań swoich drużyn, ale to pierwszy z nich cieszył się z wygranej. Kopczyński i jego Wigry Suwałki uległy Wiśle Płock. Awans do I ligi świętowali legioniści wypożyczeni do Zagłębia Sosnowiec. Smak spadku poczuł Arkadiusz Piech.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Łęczna

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Tychy. Strzelec bramki na 1-0 w 5. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Tychy
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Tychy
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - do 54. minuty w wygranym 2-1 meczu z GKS Tychy

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Płock. Strzelec bramki na 1-0 w 60. minucie.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – do 75. minuty w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Płock. Ukarany żółtą kartką.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Katowice
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Miedzią Legnica
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – Flota Świnoujście wycofała się z rozgrywek. Przyznano walkower drużynie Pogoni.
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – do 90. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Puławy
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Puławy
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Puławy

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał w przegranym 1-2 meczu z Rakowem Częstochowa
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – nie grał w przegranym 1-3 meczu z Kotwicą Kołobrzeg

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) – drużyna z Otwocka przegrała 1-4 z Pelikanem Łowicz