Guilherme może odejść z Legii tego lata - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Brak porozumienia z Guilherme

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy, Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa nie może dojść do porozumienia z Guilherme w sprawie przedłużenia kontraktu. Brazylijczykowi umowa wygasa wraz z końcem tego roku kalendarzowego, a to oznacza że wkrótce będzie mógł podpisać kontrakt z nowym klubem jako wolny zawodnik. Według informacji Przeglądu Sportowego Legia oferuje mu kontrakt na poziomie 350 tys. euro rocznie, ale zawodnik chce zarabiać ok. 500 tys. euro.

Obecnie Guilherme zarabia 240 tys. euro rocznie, co stawia go w drugim szeregu pod względem zarobków w stołecznym klubie, choć regularnie pojawia się w pierwszej jedenastce. Legia już od ponad roku chce przedłużyć umowę z Guilherme, ale już stanowiska stron nie zbliżyły się.

Brazylijczyk ma czas do końca tygodnia, by przyjąć ofertę Legii, ale na to się nie zanosi. Klub nie zamierza także jej podwyższyć.

Niewykluczone, że Guilherme odejdzie jeszcze tego lata, bo zainteresowanie wyrażają kluby ze Wschodu. Jeżeli pomocnik nie przedłuży umowy, to klub zamierza sprowadzić skrzydłowego na jego miejsce.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.