Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com

Magiera: Bardzo zła końcówka

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Dla nas najważniejszy był gol na 1-0 i zrobiliśmy to w 80. minucie. Ale nie wygra się meczu, gdy tak doświadczona drużyna daje łapać się na kontrę. To powinno być wcześniej przerwane faulem. Nakręcaliśmy Koronę stałymi fragmentami gry. Tak nie można grać, jak my w ostatnich minutach. Niech każdy piłkarz pomyśli o ostatnich minutach tego meczu. Teraz przed nami Kazachstan.

Wiem, że nie da radę zawsze grać bezbłędnie. Arkadiusz Malarz grał dobrze, ale to jest jego zadanie. Ale my także mieliśmy swoje okazje. Nikt mi nie wmówi, że graliśmy słabo. Zabrakło nam trochę spokoju i dobrego dogrania do zdobycia gola.

Takie mecze niestety też będą. Boli jednak, że wychodzimy na prowadzenie pod koniec meczu i tracimy jeszcze gola po kontrze. O to mamy do siebie pretensje. Bo ta kontra w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Mamy w składzie nowych graczy. Potrzeba jest czasu, żeby zrozumieli się z drużyną. Dlatego do każdego muszę podchodzić indywidualnie i wprowadzać do gry w odpowiednim momencie. Ale z tego powodu nie będę narzekał. Cieszę się, że mamy nowych zawodników i to jest dla mnie ważne.