REKLAMA

Kibicowskie koszulki z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa OFMC przygotowała okazjonalne koszulki z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. T-shirty" 1918-2018 Virtuti Militari" można zamawiać na Forum Kibiców w cenie 50 złotych + ew. 20 zł wysyłka. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na wszystkie akcje kibolsko-patriotyczne, w których delegacja kibiców Legii bierze udział przez cały rok - od zapalania zniczy w miejscach pamięci lub na grobach Bohaterów, po składanie legijnych wieńców i przygotowanie obchodów Powstania Warszawskiego.

Projekt przedstawia Orzełka legionowego, symbol Legionów Józefa Piłsudskiego, który trzyma tarczę Amazonek z białą "eLką" na czarnym tle - nawiązanie do historycznego herbu Legii z 1916 roku. Całość ozdobiona datami - odzyskania Niepodległości oraz rocznicowego 2018 roku oraz łacińskim "VIRTUTI MILITARI" ("męstwu wojskowemu" - fraza widniejąca na najwyższym polskim odznaczeniu wojskowym).


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.