Mauricio - fot. Woytek / Legionisci.com

PP: Legia II Warszawa 1-0 RKS Ursus

W 1. rundzie Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego Legia II Warszawa wygrała z RKS-em Ursus Warszawa 1-0. Jedyną bramkę meczu zdobył w 24. minucie z rzutu karnego Mikołaj Kwietniewski. W podstawowym składzie na środku obrony zagrał Maurício. Brazylijczyk spędził na boisku 45 minut i zaprezentował się solidnie. "Dwójka" przez większość meczu przeważała i mogła zdobyć kolejne gole.

Fotoreportaż z meczu - 19 zdjęć

W kolejnej rundzie legioniści zmierzą się z Pogonią II Siedlce, która wyeliminowała Polonię Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w Siedlcach 25 kwietnia o godzinie 16:30.

PP: Legia II Warszawa 1-0 (1-0) RKS Ursus
1-0 - 24' Mikołaj Kwietniewski (karny po zagraniu ręką)

Legia II: 1. Kudrjavcevs - 2. Bondarenko (46' 6. Shapiro-Thompson) , 3. Maurício (46' 25. Najemski), 4.Pietrzyk, 21. Matuszewski (61' 17. Orlik) - 18. Cichocki, 7. Gęsior (61' 19. Góral), 8. Praszelik, 20. Kwietniewski, 23. Aftyka - 13. Rymek
Rezerwa: Gołuński (br)