Wyjątkowe koszulki na stulecie odzyskania niepodległości
REKLAMA

W niedzielę w wyjątkowych strojach

Woytek - Wiadomość archiwalna

W czwartek Legia Warszawa zaprezentowała nową koszulkę, która została przygotowana z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Trykoty mają wiśniowy kolor, a wszystkie wykończenia są barwy złotej. W tych strojach legioniści mają wybiec na murawę podczas niedzielnego starcia z Lechem Poznań.

- Chcieliśmy, żeby koszulka była z jednej strony nietypowa, ale z drugiej wyraźnie nawiązywała do historycznych, czerwonych kompletów strojów meczowych. Wierzymy, że dla naszych kibiców będzie stanowiła niepowtarzalną formę upamiętnienia tak ważnego wydarzenia, jakim jest stulecie odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę - powiedział dyrektor marketingu Legii Warszawa Jerzy Staruchowicz.

Koszulki promuje hasło „POLSKA!”, w którym w pierwsze trzy litery została graficznie wkomponowana liczba 100. W pierwszym rzucie do sprzedaży klub przeznaczył limitowaną numerowaną serię 100 sztuk (komplet biała + wiśniowa w specjalnej tubie za 549 zł). Wcześniej wyjątkowe w prezencie koszulki otrzymało też 28 fanów, którzy przez ostatnie 4 lata nie opuścili żadnego spotkania przy Łazienkowskiej 3!

W czwartek wieczorem klub podał informację na Twitterze i Facebooku, że nakład limitowany został wyprzedany, ale okazuje się, że trykoty z limitowanej serii nadal można kupować na sklep.legia.com. Dodatkowo klub uruchomi sprzedaż 1918 koszulek w cenie 349 zł.


fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.