fot. Tomasz Czechoski
REKLAMA

12 medali legionistów w WOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dwanaście medali wywalczyli zawodnicy Legii podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim. Cztery złote medale zdobył Mateusz Wełnicki, złoty i srebrny Mateusz Kania, złoto i brąz Marek Kania, dwa srebrne Joanna Hajduk, złoty Karol Karczewski, a brązowy Kacper Czechoski. Legionistom gratulujemy!REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.