Legijna karetka przekazana Centrum Zdrowia Dziecka - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Legijna zbiórka na ambulans dla szpitala dziecięcego

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii z grupy "Dobrzy Ludzie" wyznaczyli nowy cel na Nowy Rok. W tym roku kibice mają w planach zbiórkę pieniędzy na legijny ambulans - dla szpitala dziecięcego, znajdującego się na rogu ulic Mikołaja Kopernika i Nowego Światu. Dzięki wsparciu Fundacji For Life, zostało utworzone specjalnie dedykowane konto, na którym gromadzone będą środki na jego zakup.

Nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "Ambulans dla WSDD".
Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty, udostępnianie informacji o naszej zbiórce oraz nabywanie 'dobroludziowych' gadżetów-cegiełek.

"Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ jest pierwszym szpitalem dziecięcym, jaki powstał na ziemiach polskich, działającym nieprzerwanie od roku 1869! W okresie Powstania Warszawskiego szpital pełnił obowiązki szpitala powstańczego, którego komendantem był dr Zbigniew Tabeński. Obecnie Szpital jest rozbudowywany i modernizowany, ale nowoczesne, odrestaurowane wnętrza to nie wszystko. Mali pacjenci szpitala nie mogą liczyć na transport na niezbędne badania i konsultacje w komfortowych, bezpiecznych warunkach. Nowoczesny pojazd do przewozu najmłodszych na miarę XXI jest pilnie potrzebny szpitalowi. W tym roku Warszawski Szpital dla Dzieci obchodzi 150-lecie swojego istnienia - nie ma lepszego momentu, aby kibice Legii Warszawa zrobili prezent małym pacjentom najstarszego szpitala pediatrycznego w Polsce i podarowali legijny ambulans do przewozu dzieci. Od dziś jako grupa Dobrzy Ludzie-kibice Legii dzieciom zbieramy środki na zakup legijnego ambulansu dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci" - informują Dobrzy Ludzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 05.01.2019 / 00:17, *.t-mobile.pl

Niech każdy piłkarz przekaże 1/10 swojej pensji na tą zbiórkę to będzie można zakupić dziesięć takich karetek, a budżet żadnego zawodnika zapewne zbyt mocno na tym nie ucierpi.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 02.01.2019 / 19:23, *..dynamic.chello.pl

@Aand:

Serio musisz się chwalić, jak się z koleżankami z osiedla zabawiacie?

odpowiedz
Do geku - 02.01.2019 / 17:17, *..dynamic.chello.pl

Słabo szukałeś https://www.facebook.com/FundacjaForLife/

odpowiedz
Do Aand - 02.01.2019 / 17:16, *..dynamic.chello.pl

Głupich nie sieją rodzą się sami, ale dla pewności weź rozbieg i walnij głową w ścianę, nie zaszkodzi Ci to za bardzo a kto wie może trochę nawet pomoże? na konwencjonalną medycynę jest już za późno

odpowiedz
geku - 02.01.2019 / 14:41, *..devs.futuro.pl

mam takie pytanie z racji urodzin mozna organizowac zbiorke pieniedzy na facebooku i mozna tam wybrac organizacje non profit ale po pierwsze nie znalazlem tam fundacji for life a po drugie czy mozna te pieniadze wlasnie przekierowac jakos na ta zbiorke na karetke

odpowiedz
Aand - 02.01.2019 / 14:01, *..play-internet.pl

Zapewne później spalą z 5 innych w ciągu roku!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.