Dariusz Mioduski i Ricardo Sa Pinto w autokarze - fot. Piotr Kucza/FotoPyK
REKLAMA

Legia w Portugalii

Tajny sparing

Wiśnia, źródło: Twitter - Wiadomość archiwalna

W środę Legia rozegra drugi sparing na zgrupowaniu w Portugalii. Niestety, będzie on w całości zamknięty. Na tę chwilę nie wiadomo z kim zagrają legioniści, a wejścia na teren obiektu nie mają media, także przedstawiciele mediów klubowych.

W Portugalii obecny jest już prezes i właściciel Legii Dariusz Mioduski, który wsiadł do autokaru i jako jeden z nielicznych widzów obejrzy środowy mecz.




fot. fot. Piotr Kucza/FotoPyK
fot. fot. Piotr Kucza/FotoPyK
fot. fot. Piotr Kucza/FotoPyK
fot. fot. Piotr Kucza/FotoPyK
fot. fot. Piotr Kucza/FotoPyK
fot. Piotr Kucza/FotoPyK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 17.01.2019 / 10:16, *.tpnet.pl

TO MI SIĘ NIE PODOBA .To pierwsze takie zupełnie niezrozumiałe posunięcie trenera .Kibice dla dobra klubu powinni mieć możliwość oglądania sparingów a tym bardziej otrzymywać relację z wszystkich meczów nawet tych sparingowych .Taką postawa klub nie pozyska nowych kibiców .

odpowiedz
Przemek - 16.01.2019 / 21:13, *.chello.pl

co mnie obchodzi z kim grają w okresie przygotowawczym i jakie mają wyniki- kto o tym będzie za miesiąc pamiętał? , mają zapierdzielać bo za to biorą grube pieniążki a mnie interesuje forma i wyniki meczów o punkty więc dajcie spokój z tą sraczką - pożyjemy i zobaczymy czy ruszą z kopyta czy znowu będą zęby bolały od patrzenia na tą kopaninę

odpowiedz
Amora - 16.01.2019 / 14:15, *.vectranet.pl

Amora FC 2 liga grupa D, poz 9 - 29 pkt.

odpowiedz
Bond - 16.01.2019 / 13:52, *.spcsdns.net

Redaktorzy, wracajcie do Polski.

odpowiedz
LW - 16.01.2019 / 13:41, *.tpnet.pl

Przeciwnik ograny w LM i LE oraz na czele ligi ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 16.01.2019 / 13:34, *.tpnet.pl

To musi byc bardzo dobry przeciwnik ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 16.01.2019 / 13:32, *.tpnet.pl

Z kim graja? Kibice chca wiedziec Panie Trenerze ! "L"!!!

odpowiedz
Krzepki Radek - 16.01.2019 / 13:31, *.192.90

Nosz ku.wa mać wielka Barcelona trenuje i przygotowuje sie do podbicia L.M. i nie można jej obejrzeć. Panie Mioduski pan zdaje sobie sprawe że wczesniej czy póżniej takie zachowanie Rycha wobec piłkarzy i innych ludzi obróci sie przeciwko niemu. Nie chce być czarnowidzem ale coś mi sie wydaje że w maju już tego gościa nie będzie i zostanie jeden wielki smród

odpowiedz
Mat - 16.01.2019 / 13:28, *.inetia.pl

podobno sparing z 1 drużyną FC Porto

odpowiedz
tekken (L) - 16.01.2019 / 13:26, *.230.92

Pewnie Barca;)

odpowiedz
Arturqwe - 16.01.2019 / 13:13, *.centertel.pl

Dajcie spokój Rado

odpowiedz
takitam - 16.01.2019 / 13:05, *.play-internet.pl

@Hehe: Nie no mam nadzieje że limit Portugalczyków się skończył

odpowiedz
zaba285 - 16.01.2019 / 13:04, *.lukman.pl

@ktoś: wystarczą 3-4 godziny ćwiczeń w tygodniu i odpowiednie jedzenie żeby dobrze wyglądać. ja ćwiczę kalistenikę amatorsko i w miarę dobrze się odżywiam, czasem zjem jakiś fast food ale i tak tego nie widać.

nie rozumiem, jak zawodowy piłkarz się może tak zapuścić, chyba że jakaś kontuzja się trafi przy której w ogóle nie może wysiłku fizycznego mieć przez kilka miesięcy to jeszcze można by zrozumieć, inaczej to olewanie pracodawcy bo płacą mu grube pieniądze żeby był gotowy do gry a nie był grubasem bez kondycji

odpowiedz
Hehe - 16.01.2019 / 12:56, *.vectranet.pl

Pewnie gramy z jakas zgraja pilkarzy danego menadzero i beda sie promowac a Mioduski kupowac...

odpowiedz
HWDP JP100% - 16.01.2019 / 12:42, *.play-internet.pl

pewnie z kimś dobrym grają i trener się boi o kompromitacje

odpowiedz
ktoś - 16.01.2019 / 12:36, *.centertel.pl

I co Rado może wyglądać jak piłkarz? To nie budowa ciała tylko jego olewanie pracy i obowiązków poprzez niesportowe prowadzenie się powodują, że co chwila wygląda jakby był w ciąży. Zawodowy piłkarz, który trenuje kilka razy w tygodniu, który biega interwały może pozwolić sobie nawet na fast foody ale nie mogą one być podstawą jego diety.

odpowiedz