fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Bramki i skrót meczu z Śląskiem

Redakcja, źródło: Ekstraklasa TV - Wiadomość archiwalna

Legia wymęczyła w sobotę wygraną nad Śląskiem Wrocław. Mistrzowie Polski przez długi czas szukali sposoby na obronę rywala, a ostatecznie on sam pomógł mistrzom Polski w zdobyciu bramki. Ręką we własnym polu karnym zagrał Igor Tarasovs i arbiter słusznie wskazał na jedenasty metr. Zapraszamy do obejrzenia gola oraz najciekawszych akcji z tego starcia.

Skrót meczu
Gol Carlitosa

Czerwona kartka dla Cafu

Niecelny lob Nagya
Cierzniak broni strzał Gąski
Groźne uderzenie Mączyńskiego
Ofiarna interwencja Martinsa
Szansa Tarsovsa
Cafu bliski gola
Dobra interwencja Słowika
Vesović przegrywa pojedynek z bramkarzem
Starcie Stolarskiego z Piechem

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.