Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović zagrał w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji

Wiśnia, źródło: 90minut.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sandro Kulenović zagrał w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji w zremisowanym 2-2 spotkaniu z Włochami. Napastnik Legii wszedł w przerwie w miejsce Marina Jakolisa i w trakcie drugiej połowy został ukarany żółtą kartką.

Można powiedzieć, że wejście Kulenovicia odmieniło losy pojedynku. Do przerwy Chorwaci przegrywali 0-2, ale po zmianie stron zdobyli dwa gole i ostatecznie udało im się wywieźć z Włoch remis.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.