Radosław Majecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niegroźny uraz Majeckiego

Woytek - Wiadomość archiwalna

Podczas niedzielnego meczu reprezentacji Polski U-20 Radosław Majecki doznał urazy kolana. W drugiej połowie po jednej z interwencji doszło do skręcenia kolana, ale zawodnikowi została udzielona pomoc medyczna i dokończył mecz.

W poniedziałek zawodnik udał się do Warszawy na szczegółowe badania, które na szczęście nie wykazały uszkodzenia więzadeł. 19-latek może wystąpić w trzecim grupowym meczu "Biało-Czerwonych" z Senegalem, który zostanie rozegrany w środę o godzinie 20:30 w Łodzi na stadionie Widzewa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
dezet - 28.05.2019 / 18:48, *.chello.pl

@andreas: Taki pewny jak mistrz w tym sezonie... 4 najlepsze 3 miejsca awansują a możemy nie znaleźć się w tym gronie...

odpowiedz
andreas - 28.05.2019 / 14:10, *.net.pl

Awans pewny to oszczędzić go na jeden mecz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.