Młodzież: mecze środowe i czwartkowe (akt.)

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia U18 zakończyła sezon CLJ remisem 1-1 z Koroną Kielce, która już wcześniej zapewniła sobie tytuł mistrzowski. W zaległym meczu 7. kolejki mazowieckiej Ekstraligi U16 Legia pokonała 5-1 Talent Warszawa 03. Legia U14 wspierana przez graczy młodszych poradziła sobie z łotewskim Baltic Football School U13. Mecz w lidze U13 z Drukarzem nie przyniósł za to rozstrzygnięcia. Legia U11 dobrze spisała się w rozegranym awansem meczu z Gromem Warszawa 07.

Legia U18 1-1 (1-1) Korona Kielce U18
Gole:
1-0 12 min. Dawid Wach
1-1 45 min. Zvonimir Petrović (rzut wolny)

Legia: Jakub Ojrzyński [03] - Jan Goliński, Mieszko Lorenc, Patryk Konik (88' Mateusz Lisowski) - Nikodem Niski [02](kont., 37' Wiktor Preuss), Mateusz Szyszkowski Ż (63' Michał Gładysz), Piotr Kusiński, Dawid Olejarka, Bartłomiej Ciepiela, Dawid Wach Ż - Mateusz Misiak (63' Szymon Włodarczyk [03])
Rezerwa: Kacper Tobiasz (br)[02], Gabor Grabowski [02]

Legia U16 5-1 (3-0) AP Talent Warszawa 03
Gole:
1-0 25 min. Patryk Pierzak (as. Arkadiusz Ziarko)
2-0 34 min. Patryk Pierzak (as. Kacper Skwierczyński)
3-0 44 min. Patryk Pierzak (as. Kacper Skwierczyński)
4-0 48 min. Marcel Niesłuchowski (dobitka strzału Miłosza Packa)
4-1 77 min. Jakub Gorgolewski (as. Ramil Mustafajew)
5-1 90+1 min. Hubert Derlatka (as. Patryk Bek)

Legia: Sebastian Krejer – Arkadiusz Ziarko, Tomasz Okulicki [04], Filip Szewczyk, Oliwier Olszewski – Ignacy Dawid – Miłosz Pacek, Patryk Pierzak (kont., 46' Patryk Bek [04]), Bartosz Wicenciak, Kacper Skwierczyński (46' Marcel Niesłuchowski) – Michał Butkiewicz (76' Hubert Derlatka)
Rezerwa: Jakub Kowynia
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Norbert Misiak

W zaległym meczu 7. kolejki mazowieckiej Ekstraligi U16 Legia pokonała 5-1 Talent Warszawa 03. Przed przerwą klasycznym hat-trickiem popisał się Patryk Pierzak, natomiast po przerwie gole dla Legii zdobywali Marcel Niesłuchowski i Hubert Derlatka. Gola honorowego dla drużyny z Targówka zdobył Jakub Gorgolewski.
W tabeli ligowej Legia zajmuje aktualnie 3. miejsce z 3 oczkami straty do Escoli.

Legia U14 4-1 (1-1) Baltic Football School '06
Gole:
1-0 19 min. Oskar Jenner (as. Filip Składowski)
1-1 21 min. (z rzutu wolnego)
2-1 48 min. Filip Zwoliński (z dystansu)
3-1 66 min. gr. testowany II(as. Wiktor Kaiuk)
4-1 69 min. Kacper Michalski (z woleja. as. gr. testowany I)

Strzały (celne)[30-70']: Legia 15 (7) - BFS 3 (1)

Legia: Michał Malinowski [06] - Sebastian Wysocki, Michał Wojciechowski, Wojciech Gan [06] - Oskar Jenner [06], gr. kl. partnerskiego I [06], Filip Zwoliński, Kacper Michalski, Milan Bazler, Wiktor Kaiuk, Filip Składowski, gr. kl. partnerskiego II[06], Jakub Trzaskowski [06]

W sparingu z Baltic Football School U13 wystąpili przede wszystkim młodsi biologicznie gracze zespołu U14 oraz ci gracze Legii U13, którzy nie występowali w równolegle odbywającym się meczu ligowym. Mecz rozegrano na pełnym boisku, w 11-osobowych składach, w formule 40+30 minut. Po dość zaciętej I połowie, po przerwie zdecydowanie przeważali podopieczni Dariusza Rolaka i Mateusza Majewskiego.