Legioniści z medalami - fot. Agata Jabłońska
REKLAMA

Rolki: Legioniści z sześcioma medalami UMP

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnicy sekcji łyżwiarskiej Legii, zdobyli w ostatni weekend garść medali podczas Ulicznych Mistrzostw Polski w jeździe szybkiej na rolkach, które zorganizowane zostały we Wrocławiu. W najważniejszej kategorii, czyli wyścigu na 100 metrów całe podium należało do legionistów - złoty medal wywalczył Marek Kania, srebrny Mateusz Kania, a brązowy Mateusz Bartłoszewski.

W wyścigu na jedną rundę, czyli 580 metrów, legioniści zdobyli dwa kolejne medale - Marek Kania złoty, a Mateusz brązowy. Ponadto w rywalizacji na dystansie 10 000 metrów, Marek Kania wywalczył brązowy medal.

Legia wystawiła do startów także młodzież z roczników 2007-08 (młodzicy) oraz 2005-06 (kadeci). W klasyfikacji klubowej, Legia zajęła miejsce czwarte.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.