Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Bartnik 7. na Igrzyskach Europejskich

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnik strzeleckiej Legii, Tomasz Bartnik zajął 7. miejsce w finale karabinu 3x40 podczas Igrzysk Europejskich w Mińsku. Legionista w kwalifikacjach był piąty. W finale Bartnik zdobył 404,3 pkt. Zwyciężył Rosjanin, Sergey Kamenskij. Jutro rano w Mińsku o finał w konkurencji strzelania do rzutków powalczy inna zawodniczka strzeleckiej Legii, Aleksandra Jarmolińska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Debil - 27.06.2019 / 15:25, *.centertel.pl

@Artur: co kur*? Ty tak serio?

odpowiedz
lk - 26.06.2019 / 22:50, *.virginm.net

Strzelcy - myslalem ze ta sekcja to sciema zeby kase trzepac podczas dni meczowych.

odpowiedz
Artur - 26.06.2019 / 21:14, *.chello.pl

Brawo! Jednego dnia prowadzi treningi przyg. fizycznego, a drugiego takie sukcesy :) Gratki!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.