U15: Polska 3-3 k. 6-5 USA. Grali legioniści

Raffi, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Prowadzona przez Rafała Lasockiego reprezentacja Polski U-15 wygrała 6-5 w rzutach karnych z USA w rozegranym w Malborku drugim meczu turnieju towarzyskiego UEFA Development. W regulaminowym czasie gry padł remis 3-3 (2-3). Bartosz Mikołajczyk był na boisku do 59. minuty; z kolei drugi z powołanych legionistów, Bartosz Krasuski spędził na boisku 50 minut.

Turniej U15 UEFA Development: Polska 3-3 k. 6-5 USA
Bartosz Tomaszewski 11, Oliwier Sławiński 14 (k), Krystian Okoniewski 70 (k) - Gage Akalu 5, 35 (k), Italo Jenkins 27

Polska: 12. Marcel Mendez Dudziński - 20. Bartosz Krasuski (50, 18. Kamil Fura), 5. Bartosz Tomaszewski, 13. Mateusz Jasiński - 15. Kacper Masiak (72, 11. Dominik Janeczek), 16. Oskar Jarocha (50, 4. Mateusz Wójcik), 14. Oliwier Wojciechowski (50, 10. Krystian Okoniewski), 18. Bartosz Mikołajczyk (59, 6. Jan Niedzielski), 17. Oskar Kozdroń (50, 7. Dawid Zięba) - 19. Kacper Terlecki, 9. Oliwier Sławiński.

USA: 12. Victor Gomez (80, 1. Emmanuel Ochoa) - 23. Josh Hardin, 5. Pranav DuBroff, 15. Edwin Avalos, 3. Nolan Norris - 7. Kevin Kelley, 16. Julio Benitez, 24. Diego Hernandez, 10. Robert Deziel, 11. Gage Akalu - 9. Italo Jenkins. Grali także: Nati Clarke, Reed Baker-Whiting, Francis Jacobs, Jordan Jones, Robert Willcot, Sergio Oregel, Anthony Ramirez.

sędziował: Mateusz Korneluk (Polska).

Grano: 2x40 minut.

W drugim dzisiejszym meczu turnieju reprezentacja Rosji wygrała 3-0 (1-0) z Islandią. Polacy swój ostatni mecz rozegrają z Islandią (25 października, 12:00, Nowy Dwór Gdański).