fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzież na meczu z Górnikiem

Woytek - Wiadomość archiwalna

Na ostatnim ligowym meczu z Górnikiem Zabrze na trybunie Brychczego stawiło się sporo grup młodych legionistów. Dzięki zaangażowaniu kibiców, wsparciu sklepu Żyleta, pomocy Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz współpracy z klubem udało się zorganizować wyjazd dla młodych fanatyków.

Na mecz obecnych było:
- 180 osób z Woli
- 108 osób z Dęblina
- 100 osób z Łomianek
- ponad 50 osób Wyszkowa
- ponad 50 osób z warszawskiego Gocławia
- mniej liczne ale nie mniej zaangażowane grupy z młodego Hutnika, Błonia, Węgrowa, Otwocka i Zambrowa oraz wiele wiele więcej mniejszych grup.

fot. Mishka / Legionisci.com

Nowa strona sklepu Żyleta

Przy okazji informujemy, że sklep Żyleta uruchomił nową stronę internetową, na której możecie zamawiać gadżety przed zbliżającymi się świętami. Przypominamy, że zysk przeznaczany jest na wsparcie takich akcji jak powyższe.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.