fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Koroną

Redakcja, źródło: Ekstraklasa TV - Wiadomość archiwalna

Dwie bramki przed przerwą, dwie bramki po przerwie i Legia wygrała spotkanie. Podopieczni Aleksandara Vukovicia pokazali moc w formacji ofensywnej. Do siatki Korony trafiali Luquinhas, Jarosław Niezgoda, Walerian Gwilia oraz Jose Kante. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji z meczu.

Skrót z meczu na Ekstraklasa TV

Skrót z meczu na Łączy Nas Piłka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Mehow - 01.12.2019 / 15:35, *.plus.pl

Legia

odpowiedz
Bartosz83 - 01.12.2019 / 13:12, *.lukman.pl

@Lopez : Żyro w 2014 roku dużo Legii dał. Po ciężkiej kontuzji faktycznie jest piłkarskim odpadem i będzie grał w coraz słabszych klubach.

odpowiedz
Kuba - 01.12.2019 / 12:15, *.t-mobile.pl

Na Legia.com jest normalny skrót meczu.

odpowiedz
Lopez - 01.12.2019 / 10:43, *.centertel.pl

Korona wpuszczając w 61 minucie najgorszego zawodnika Ekstraklapy chciała odwrócić losy meczu... całe szczęście że tego drewniaka Żyro u nas nie ma i nigdy nie będzie, gorszy nawet od naszego byłego Fatalnego skrzydłowego...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.