fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy, sprzedaż vlepek i kalendarzy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim meczem Legii z Koroną, Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy. Zachęcamy wszystkich do sypnięcia groszem do puszek i wspierania legijnego ruchu ultras. W przerwie meczu pod gniazdem, będzie można zakupić nowe vlepki od NS-ów z motywami legijnych opraw. Komplet 21 szt. (7 wzorów po 3 szt.) kosztować będzie 10 złotych.

Po meczu w SportsBarze Ł3 oraz Źródełku, będzie można zakupić zarówno vlepki, jak i kalendarze NS-ów z serii "Ultrawersytet Warszawski" (cena 35 zł).

Ponadto przypominamy, że przed meczem w godzinach 17:00 - 19:00 w SportsBarze prowadzone będą zapisy na wyjazd do Wrocławia (8 grudnia). Przy zapisach należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL oraz wpłacić 120 złotych (przejazd w obie strony + bilet na mecz).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Pawcio Janas - 30.11.2019 / 14:55, *.chello.pl

@(L)istek: każdy daje ile może, różne są sytuacje, trochę wyobraźni

odpowiedz
U - 30.11.2019 / 13:28, *.virginm.net

@Kuna: bo ultrasi siedza tylko na zylecie a to oni produkuja i sprzedaja te wlepki, kup sobie bilet i idz z dzueckiem na zylete tak jak wiele innych osob ;) lub wyjdz wczesniej z meczu i idz pod sportsbar

odpowiedz
(L)istek - 30.11.2019 / 12:48, *.play-internet.pl

Dla mnie te zbieranie do puszek to jest żenada, ile my zbieramy 20 30k na mecz?Jak by każdy dał po pół wpracowanej godziny miesięcznie to by było 100k.Nie raz widze gościa co wrzuca 50zeta a po nim chmara która nawet złotówki nie wrzuci.Ludzie co dla was jest wrzucić nawet piątaka raz na dwa tygodnie?

odpowiedz
Kuna - 30.11.2019 / 05:16, *.t-mobile.pl

A czemu tylko pod gniazdem przejść np.z rodzinnego jest niemożliwe a po meczu z dzieciakiem problem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.