Luquinhas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Plus listopada: Luquinhas

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W listopadzie legioniści rozegrali cztery mecze z: Arką Gdynia, Górnikiem Zabrze, Pogonią Szczecin i Koroną Kielce. Zasłużenie najwięcej plusów w tym miesiącu zebrał Luquinhas, który w każdym meczu był pozytywnie oceniany. Wysoko w klasyfikacji są również Andre Martins i Artur Jędrzejczyk.

Luquinhas - 4
Andre Martins - 3 / 1
Artur Jędrzejczyk - 3 / 1
Domagoj Antolić - 2
Jarosław Niezgoda - 2
Michał Karbownik - 2
Igor Lewczuk - 1
Jose Kante - 1
Marko Vesović - 1
Radosław Majecki -1
Arvydas Novikovas - 1 / 1
Mateusz Wieteska - 1 / 1
Paweł Wszołek - 1 / 1
Walerian Gwilia - 1 / 1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pacho - 03.12.2019 / 19:10, *.55.167

Redakcjo szanowna. Proponuję zakończyć każdą linie liczba zagranych spotkań. Np. 2+ mogą znaczyć wiele. Albo że zagrał 2, 3 albo 4 mecze. Jest różnica jeśli zawodnik zagrał 2 mecze i oba na plus a zawodnikiem który zagrał 4 mecze z czego 2 na plus a 2 ani na plus ani na minus.

odpowiedz
Fokers - 03.12.2019 / 11:44, *.omnitec.pl

W Legii ogólnie mamy farta do brazylijczyków, aż przyjemnie się na nich patrzy :) - zdecydowanie powinniśmy ten rynek skanować :).

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.12.2019 / 10:55, *.play-internet.pl

Luquinhas-jedyny zawodnik,na ktorego aż przyjemnie popatrzeć,jak operuje piłeczką.Noga ułożona i mocno trzyma się na nogach.Tylko albo w zimę go sprzedadzą,albo jakiś drwal z eksraklasy urwie mu nogę i tyle będziemy mieli z Luquinhasa pożytku.No ale cieszmy oko jego grą,dopóki jeszcze u nas gra.Z fartem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.