fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarz o sparingu

Kante: Czuję się tak dobrze jak jesienią

Woytek i Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Jesteśmy w trakcie przygotowań do rundy, więc każde spotkanie jest dla nas ważne. Uważam, że graliśmy na dużej intensywności i z odwagą. Samo spotkanie nie było łatwe, ale cieszymy się z wygranej - powiedział strzelec dwóch bramek Jose Kante.

- W trakcie przerwy świątecznej mogłem się odpowiednio zresetować, ale miałem nieco obaw, czy nie stracę tego co miałem wcześniej. Cieszę się, że nadal czuję się tak samo dobrze jak jesienią. Na obozie pracujemy bardzo ciężko i dziś dużo biegałem przez te 45 minut.

- Ostatnio trener mówił mi żebym nie wykonywał dodatkowych ćwiczeń z bramkarzami. Żartował żebym nie robił więcej niż potrzeba, bo nie mam już 21 lat.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 17.01.2020 / 10:53, *.centertel.pl

Good luck Jose, Legia need a good attacker

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.01.2020 / 21:54, *.cyfrowypolsat.pl

A ja tak z innej beczki - co z Niezgodą? Ile można badać zawodnika?

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 16.01.2020 / 21:10, *.chello.pl

Dobrze ci trener mówił i w ogóle chłopie sluchaj trenera, bo w tej rundzie bedziesz gral wszystko od deski do deski bo nowego kolegi do ataku ci prezes z dyrektorem nie wynajdą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.