Wieteska i Cholewiak byli autorami goli w środowych sparingach - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cholewiak: Trzeba iść do przodu

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Trener powiedział mi wcześniej, że w popołudniowym sparingu pół godziny zagram na pozycji numer dziewięć. Cieszę się, że zagraliśmy na zero z tyłu i wygraliśmy. Spełniliśmy założenia trenera. Teraz będziemy pracować nad tym dalej. Fajnie, że w końcu piłka wpadła do siatki, ponieważ w poprzednich sparingach po moich strzałach nie chciała. Przede mną jeszcze dużo pracy. Oczywiście, cieszę się z trafienia, ale trzeba zachować zimną głowę i cały czas iść do przodu - powiedział po meczu z FK Vozdovac Mateusz Cholewiak.

- Dobrze, że dochodzę do sytuacji, ale muszę jeszcze trochę poprawić skuteczność i myślę, że wtedy będzie okej. Trudno jest porównać naszych dwóch dzisiejszych przeciwników. To były dwa różne zespoły z dwóch różnych państw. W każdym z tych meczów dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Najbardziej cieszą oczywiście wygrane, ponieważ zawsze trzeba do tego dążyć. Nawet w meczach sparingowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Rambo - 22.01.2020 / 20:28, *.centertel.pl

Fajnie, że w końcu wpadło. Powodzenia w kolejnych meczach.

odpowiedz
tomiacab - 22.01.2020 / 18:41, *.virginm.net

Będą ludzie z niego. Powiadam ja wam.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.