fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

U-17: Powołania dla czterech legionistów

Redakcja, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Czterech zawodników Legii, Radosław Cielemęcki, Jakub Kwiatkowski, Ariel Mosór oraz Szymon Włodarczyk, otrzymało powołanie do reprezentacji Polski do lat 17. Podopieczni Marcina Dorny wezmą udział w turnieju towarzyskim w hiszpańskiej La Mandze. Rywalami biało-czerwonych będą Gruzja (6 lutego, godz. 15:00), Norwegia (8 lutego, godz. 15:00) oraz Chorwacja (10 lutego, godz. 15:00).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.