Radosław Cielemęcki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cielemęcki: Kolejne cenne doświadczenie

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Ten mecz to było dla mnie kolejne nowe i bardzo cenne doświadczenie. Dzisiaj dostałem od trenera kilkadziesiąt minut i myślę, że dobrze je wykorzystałem. Mam nadzieję, że szkoleniowiec da mi również okazję pokazania się w meczach ligowych. Będę na to bardzo ciężko pracował, ponieważ gra w Ekstraklasie to od zawsze było moje marzenie. Chcę je spełnić jeszcze w tym sezonie - powiedział po ostatnim gwizdku Radosław Cielemęcki.

- Kajrat Ałmaty to trudny rywal. Grali bardzo solidnie, fizycznie i widać było, że są doświadczeni. Nie przypominam sobie, żebym kiedyś grał w meczu, w którym były dwa niewykorzystane rzuty karne. Zabrakło nam dzisiaj szczęścia, bo myślę że byliśmy lepsi. Musimy konsekwentnie dążyć do naszych celów i wykorzystywać okazje, które się nam nadarzają - dodał pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Arek - 26.01.2020 / 14:43, *.tpnet.pl

Fajnie się prezentuje, jak już dostaje te szanse. Myślę, że będzie coś z niego. Trenuj i walcz chłopaku!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.