REKLAMA

Wyniki legionistów w Monachium

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dwoje zawodników sekcji strzeleckiej Legii wzięło udział w mocno obsadzonych, międzynarodowych zawodach H&N Cup w Monachium, ale byli daleko od finału w konkurencji karabinu pneumatycznego. Julia Grzybowska zajęła w kwalifikacjach kolejno 22. (622,1 pkt.) oraz 41. miejsce (620,3 pkt.), a Tomasz Bartnik był 52. (625,1 pkt.) oraz 67. (622,8 pkt.).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.